Game Art Designer w agencji interaktywnej

praca it: etat dla Merixstudio / Poznań

Tagi: Game Grafika Webdesign 3D Designer

O nas:

Merixstudio to niezależna agencja interaktywna i software-house z Poznania. Jesteśmy na rynku od 1999 roku. Tworzymy m.in. zaawansowane aplikacje webowe (Symfony, Zend, Django/Python), interaktywne strony responsywne (RWD, HTML5/CSS3, JavaScript) oraz zaawansowane funkcjonalnie portale informacyjne i sklepy (Magento, Drupal). Dzięki możliwościom technologii HTML5 i szerokiej wiedzy naszego zespołu utworzyliśmy także w naszej agencji dział zajmujący się projektowaniem i tworzeniem gier przeglądarkowych.

Realizujemy projekty dla klientów z całego świata, m.in. z USA, Kanady, UK, Irlandii, Belgii, Niemiec, Szwecji, Australii, Japonii, a także krajów znad Zatoki Perskiej.

Wspomagamy duże (i mniejsze) agencje reklamowe i interaktywne, które korzystają z naszego know-how w zakresie web developmentu.

Więcej na www.merixstudio.pl

Obowiązki:

- Projektowanie elementów gier: postacie, pojazdy, przedmioty, scenerie, tła

- Animowanie postaci i innych elementów (animacja poklatkowa lub szkieletowa)

- Przygotowywanie grafiki koncepcyjnej (czarno-białe szkice)

- Tworzenie interfejsów graficznych do gier (okienka, przyciski, menu, itd.)

- Uczestniczenie w procesie projektowania gier

Wymagania:

- Wysokie wyczucie estetyki, dbałość o szczegóły

- Znajomość różnych technik tworzenia grafiki dwuwymiarowej, w tym pixel art, vector art

- Umiejętność rysunku odręcznego

- Umiejętność tworzenia scenerii złożonej z kafelków (powtarzalnych
segmentów)

- Umiejętność tworzenia grafiki w różnych rzutach (np. izometryczny, boczny, z góry)

- Zamiłowanie do tematyki gier komputerowych

- Komunikatywność, cierpliwość, determinacja

- Chęć do nauki i rozwoju w tematyce gier

Mile widziane:

- Wzbudzanie emocji w graczach poprzez zastosowanie odpowiedniej stylizacji i techniki

- Podstawy w modelowaniu i teksturowaniu 3D

- Obsługa narzędzi do animacji szkieletowej lub poklatkowej (np. Spine, Spriter, Flash)

- Umiejętność projektowania serwisów internetowych

- Znajomość platform iOS, Android i Windows Phone od strony programistycznej

Co oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od umiejętności i doświadczenia

- Zatrudnienie na pełny etat (umowa o pracę)

- Ciekawe, ambitne projekty interaktywne dla polskich i zagranicznych klientów

- Duże możliwości rozwojowe i podnoszenia kwalifikacji wraz z dostępem do nowych technologii

- Luźną, sprzyjającą kreatywnemu myśleniu atmosferę pracy

- Wygodne godziny pracy, zawsze od 8.00 – 16.00 w biurze w Centrum Poznania (5 min. od Starego Browaru).

- Nowoczesne stanowisko pracy i udział w realizacji najbardziej zakręconych i nieszablonowych pomysłów!

- Piwko i grill/pizza/pierogi dla relaksu ;-)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-06
Wyświetlona: 5279 razy