Programista Java Android - nowy projekt R&D

praca it: etat dla Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: software developer Android Java J2EE

Jesteś zainteresowany pracą w organizacji jednego z globalnych liderów branży technologicznej?
Interesuje Cię wprowadzanie na rynek innowacyjnych rozwiązań i udział w kreowaniu pomysłów, które wyznaczają trendy globalnego rozwoju technologicznego? Jeżeli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Dla naszego Klienta poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko Java Developera / Senior Java Developera. Osoba pełniąca tę rolę będzie odpowiedzialna za rozwój oprogramowania na najnowsze urządzenia mobilne oparte na Androidzie, w tym takie, których jeszcze nie spotkamy na rynku.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- tworzenie oraz utrzymanie produktów i rozwiązań opartych na systemie Android w ramach całego cyklu życia projektu;
- tworzenia aplikacji oraz części systemu operacyjnego Android;
- proponowanie nowych rozwiązań i koncepcji w ramach tworzonych rozwiązań.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
- Minimum 2-letnie, komercyjne doświadczenie w rozwoju oprogramowania w Javie (J2ME lub J2SE) lub Javie Android;
- Mile widziana znajomość języka C++ oraz protokołów sieciowych i komunikacyjnych;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
- Gotowość do relokacji do Warszawy lub Łodzi;
- Znajomość metodologii Scrum będzie dodatkowym atutem.

Oferta:

-Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie gwarantującej rozwój kariery i podnoszenie kwalifikacji;
- Udział w projektach wykorzystujących najnowcze technologie;
- Atrakcyjne wynagrodzenie i bardzo szeroki pakiet socjalno-benefitowy;
- Prakiet relokacyjny;
- Świetna atmosfera pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-07
Wyświetlona: 5266 razy