Programista Wordpress

praca it: etat dla Agave.pl / Łódź

Tagi: Programista Wordpress Łódź Zgierz PHP

Firma Agave.pl (www.agave.pl) w związku z bardzo dużą ilością projektów do swojej siedziby w Zgierzu obok Łodzi poszukuje osób z doświadczeniem do pracy na stanowisku Programista Wordpress.

Zakres obowiązków dla programisty Wordpress:
- wdrażanie stron internetowych w oparciu o system Wordpress
- utrzymanie/serwisowanie istniejących stron www
- konfiguracja ogólnodostępnych wtyczek
- pisanie własnych wtyczek w zależności od aktualnych potrzeb

Oczekiwania:
- dobra znajomość PHP, HTML, CSS (w tym CSS responsywny)
- znajomość SQL (MySQL)
- doświadczenie w tworzeniu stron internetowych poparte przykładowymi realizacjami

Mile widziane, ale niewymagane:
- znajomość JavaScript, jQuery
- znajomość Prestashop

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania w pracę
- stała praca w nowoczesnej i bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-10
Wyświetlona: 5570 razy