PHP Zend Developer

praca it: etat dla Ivision.pl / Kraków

Tagi: Programista PHP Java MySQL

Ivision.pl świadczy kompleksowe usługi w zakresie wdrażania rozbudowanych serwisów oraz aplikacji internetowych. Od 2007r. nieprzerwanie tworzymy skuteczne rozwiązania dla polskich i zagranicznych klientów (Szwajcaria, USA, Francja, Irlandia, UK, Australia).

W Ivision.pl cenimy jakość oraz ludzi, którzy do niej dążą. Dbamy aby projekty, które tworzymy były przemyślane, poczynając od koncepcji, przez użyteczność, na architekturze kończąc.

Jeśli chcesz brać udział w ciekawych projektach i dołączyc do teamu stawiającego na jakość – to miejsce jest dla Ciebie.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrażanie i rozbudowę rozwiązań internetowych opartych o PHP Zend Framework/SQL, a w szczególności:

Portali www oraz rozwiązań E-Commerce
Aplikacji, systemów i narzędzi internetowych

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość PHP5 (OOP),
Bardzo dobra znajomość frameworka PHP Zend (1 lub 2)
Bardzo dobra znajomość MySQL/PostgreSQL,
Bardzo dobra znajomość Javascript/jQuery,
Chęć rozwoju i umiejętność rozwiazywania problemow

Mile widziane:

Znajomość Phonegap/Cordova dla Android/iOS/Windows Phone
Znajomość systemu Redmine

Oferujemy:

Udział w ambitnych, międzynarodowych projektach i wpływ na ich kształt,
Stabilną pracę w teamie stawiającym na jakość,
Atrakcyjne wynagrodzenie
Ciepłą kawę z ekspresu, przytulne biuro w centrum i co tydzień rurę piwa w Ck-browar ;)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-11
Wyświetlona: 4983 razy