Frontend Developer (HTML5/CSS3/JS)

praca it: etat dla Ivision.pl / Kraków

Tagi: Programista Java MySQL flash

Ivision.pl świadczy kompleksowe usługi w zakresie wdrażania rozbudowanych serwisów oraz aplikacji internetowych. Od 2007r. nieprzerwanie tworzymy skuteczne rozwiązania dla polskich i zagranicznych klientów (Szwajcaria, USA, Francja, Irlandia, UK, Australia).

W Ivision.pl cenimy jakość oraz ludzi, którzy do niej dążą. Dbamy aby projekty, które tworzymy były przemyślane, poczynając od koncepcji, przez użyteczność, na architekturze kończąc.

Jeśli chcesz brać udział w ciekawych projektach i dołączyc do teamu stawiającego na jakość – to miejsce jest dla Ciebie.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kodowanie HTML5/CSS3/JS większych projektów webowych oraz wdrażanie gotowych rozwiązań Open Source.

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość HTML5/CSS3,
Bardzo dobra znajomość Javascript/JQuery,
Praktyczna znajomość zagadnień Responsive Web Design,
Znajomość systemu Wordpress,
Znajomość PHP oraz baz danych MySQL/PostgreSQL,
Kreatywność, samodzielność
Chęć uczenia się i rozwoju

Mile widziane:

Znajomość Magento/Prestashop
Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (Svn/Git)
Znajomość systemu Redmine

Oferujemy:

Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach i wpływ na ich kształt
Rozwojową pracę w zespole stawiającym na jakość
Stabilną pracę w miłej atmosferze
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
Elastycznie godziny pracy
Ciepłą kawę z ekspresu, przytulne biuro w centrum i co tydzień rurę piwa w Ck-browar ;)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-11
Wyświetlona: 5450 razy