Programista PHP (Magento)

praca it: etat dla Bold Brand Commerce sp z o. / Kraków

Tagi: Magento programista PHP

Jesteśmy innowacyjną agencją e-commerce. Naszą pracę wyróżnia podejście do tworzenia rozwiązań e-commerce skoncentrowane na jego aspektach biznesowych, strategicznych i brandingowych. Naszym celem jest budowanie wdrożeń, nie tylko doskonałych technicznie, lecz także tak dobrych pod względem merchandisingu, że klienci zapragną w nich kupować. Stawiamy na wiedzę, jakość pracy i merytorykę. Jesteśmy jedną z agencji eCommerce najczęściej zapraszanych jako prelegent konferencji, znaleźliśmy się także wśród założycieli Izby eHandlu, oraz merytorycznych partnerów Profesjonalisty w eHandlu. Prowadzimy studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Wybierają nas duzi klienci do ciekawych projektów, jak Castorma, Mennica Polska, Primamoda, eObuwie, Arte.

Obecnie do naszego zespołu developerskiego w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- wdrożenia nowych sklepów internetowych w oparciu o platformę Magento,
- projektowanie i budowa modułów w oparciu o PHP,
- projektowaniu integracji zewnętrznych usług i systemów,
- optymalizacja wydajności serwisów PHP & SQL,
- rozwój i utrzymanie wdrożonych rozwiązań eCommerce.

Wymagamy:
- doświadczenia w pracy z platformą Magento, popartą konkretnymi wdrożeniami,
- biegłej znajomość PHP5, MySQL (minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy projektowej),
- dobrej znajomości JS, doświadczenia w pracy z biblioteką jQuery,
- dobrej znajomością obiektowych zasad programowania,
- umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
- stawiania na jakość wykonanej pracy.

Oferujemy:
- wynagrodzenie 3000 – 5000 netto zależne od doświadczenia i umiejętności,
- dodatki, np. Kartę Multisport,
- możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę / zlecenie / kontrakt),
- elastyczne godziny pracy.

Jeżeli masz wątpliwość, czy u nas będziesz się uczył i rozwijał oraz pracował przy ciekawych projektach – odezwij się! Spotkamy się i zobaczysz na żywo, jak wygląda praca u nas.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-12
Wyświetlona: 5139 razy