Ruby on Rails Developer

praca it: etat dla CYCLAD / Warszawa

Tagi: Ruby Ruby on Rails HTML CSS JavaScript

OPIS STANOWISKA:
•Projektowanie i wdrażanie nowych aplikacji internetowych tworzonych przy wykorzystaniu Ruby on Rails zgodnie z założeniami projektowymi
• Udział w innowacyjnych projektach firmy z wykorzystaniem nowych technologii
• Wytwarzanie rozwiązań wspierających frontendową część aplikacji poprzez wystawianie wspólnych usług
• Implementacja nowych modułów w zakresie rozbudowy wybranych aplikacji
• Praca w kreatywnym zespole IT z wykorzystaniem metodyki Agile (SCRUM)
• Dokumentowanie prac

WYMAGANIA:
• Doświadczenie w budowaniu aplikacji webowych z wykorzystaniem Ruby on Rails
• Dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript, (jQuery)
• Biegła znajomość języka Ruby i frameworku Rails
• Znajomość NoSQL (MongoDB, Redis) HAML/SASS
• Znajomość relacyjnych baz danych (najlepiej PostgreSQL) oraz zagadnień związanych z optymalizacją zapytań
• Znajomość zagadnień związanych z testowaniem kodu (TDD)
• Zdolność analitycznego myślenia
• Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (GIT, SVN)
• Umiejętność pracy w zespole
• Komunikatywność
• Znajomość środowiska Linux, UNIX (zarządzanie procesami, deployment, nginx)
• Chęć nauki i rozwijania swoich umiejętności
• Mile widziana znajomość RSpeca
• Mile widziane zainteresowanie technologiami webowymi i architekturą informacji

OFERUJEMY:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość ciągłego doskonalenia posiadanych umiejętności
• Możliwość rozwoju w ciekawej i ambitnej firmie
• Możliwość uczestnictwa w ciekawych i innowacyjnych projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-13
Wyświetlona: 4871 razy