Młodszy Programista C#.

praca it: etat dla Devonshire Sp z o.o. / Piaseczno

Tagi: C# programownie programista Visual Studio

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży IT, zlokalizowanej w Piasecznie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Programista C#

Miejsce pracy: Piaseczno
KD/PR/03

Opis Stanowiska:
tworzenie nowoczesnych aplikacji wspierających Klientów (branża finansowa)
wykonywanie zmian w systemach utrzymywanych przez firmę
rozwijanie (80%) oraz utrzymywanie (20%) aplikacji systemowych
tworzenie dokumentacji projektowej i użytkowej
wsparcie użytkowników systemów informatycznych w ramach Serwisu Technicznego

Wymagania:
doświadczenie w programowaniu w języku C#
znajomość bazy SQL Server 2012
umiejętność pisania zapytań w języku SQL
wykształcenie wyższe, techniczne (preferowany kierunek – Informatyka)
mile widziana znajomość Visual Studio 2010
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korespondencję, czytanie oraz rozumienie dokumentacji
dostępność od zaraz

Oferujemy:
stałą pracę w rozwijającej się organizacji, która współpracuje z prestiżowymi Klientami z sektora bankowego
możliwość nauki oraz rozwijania swoich umiejętności w obszarze programowania
atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-16
Wyświetlona: 3607 razy