Administrator serwisu

praca it: etat dla praca dotacja ue / Warszawa

Tagi: administrator serwis www

W związku z realizacją innowacyjnego projektu z branży IT i pozyskaniem dofinansowania ze środków Unii Europejskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko Adminstratora serwisu internetowego.

Obowiązki:
- monitorowanie prawidłowej i terminowej realizacji projektu,
- dbałość o zawartość strony internetowej,
- nadzór na funkcjonowaniem platformy/portalu projektowego
- dodawanie tresci do strony internetowej,
- kontakt z klientem, w sprawach zwiazanych z pracą serwisu,
- zapewnienie profesjonalnego wsparcia użytkowników
-administracja w celu zapewnienia stabilnego i niezawodnego funkcjonowania projektu

Wymagania:
- doświadczenie w administrowaniu serwisem WWW,
- znajomość obsługi komputera i serwisów internetowych,
- umiejętność zarzadzania czasem pracy,
- nastawienie na prace zadaniową,
- dobrze rozwinietę umiejętności interpersonalne,
- umiejętność rozwiązywania problemów,
- kreatywność, skrupulatność i dokładność przy wykonywanych zadaniach,
- zdolności analityczne oraz organizacyjne,
- umiejetnosci programowania beda dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce, w projekcie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej,
- możliwość rozwoju,
- przyjazne środowisko pracy,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-17
Wyświetlona: 5905 razy