Cognos BI Developer

praca it: etat dla dotCommunity / Kraków

Tagi: Cognos BI Developer Cognos BI OLAP data warehouse

Dla jednego z naszych Klientów firmy działającej w sektorze finansowym szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
• Dostarczenie raportów i analiz w celu zrozumienia wymagań biznesowych oraz podejmowania decyzji,
• Przygotowywanie analiz biznesowych oraz projektów rozwojowych,
• Rozwiązywanie bieżących problemów,
• Tworzenie i wdrażanie aplikacji IBM Cognos (TM1, BI, Planning),
• Wsparcie techniczne dla klientów,
• Adaptowanie członków zespołu do pracy w nowym środowisku biznesowym,
• Ocena ryzyka operacji biznesowych.

Kluczowe wymagania:
• Doświadczenie w technologiach OLAP lub BI,
• Minimum 1 rok doświadczenia w TM1,
• Bardzo dobra znajomość Excela(VBA),
• Język angielski – znajomość na poziomie bardzo dobrym umożliwiający swobodną komunikację,
• Doskonałe zdolności analityczne i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów,
• Mile widziane doświadczenie w technologiach IBM Cognos.

Nasz Klient oferuje:
• Ogromne możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy,
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• Atrakcyjny pakiet szkoleń,
• Opieka medyczna
• Karta Multisport
• Karta Benefit System (bilety kino, teatr etc.)
• Dofinansowanie na naukę języka obcego, zajęcia językowe,
• Możliwość dofinansowania studiów, kursów,
• Fundusz socjalny: bony świąteczne, pikniki rodzinne, imprezy świąteczne etc,
• Atrakcyjny plan premiowy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-20
Wyświetlona: 5728 razy