Programista Java

praca it: etat dla 3e Internet Software House / Łódź

Tagi: Programista Java

Firma 3e Internet Software House poszukuje osoby na stanowisko Programista Java.

Wymagania:

dobra znajomość języka Java znajomość Maven znajomość Spring Framework znajomość baz danych, SQL znajomość zagadnień tworzenia aplikacji webowych znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów (informatyka, elektronika lub pokrewne)

Mile widziane (nie wymagane):

znajomość Oracle oraz PL/SQL znajomość Spring MVC lub GWT

Zakres obowiązków:

projektowanie i tworzenie dedykowanego oprogramowania wsparcie istniejących rozwiązań diagnostyka błędów analiza wykonalności prac typu RFC, budżetowanie, implementacja opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika

Oferujemy:

rozwój zawodowy w ww. technologiach (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne) pracę na pełen etat, na miejscu w biurze w Łodzi udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (finanse, logistyka, ubezpieczenia) pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami przyjacielską atmosferę w fajnym zespole stałą pracę w stabilnej firmie bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach pokrycie części kosztów zajęć sportowych atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne elastyczny czas pracy i brak nadgodzin

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-20
Wyświetlona: 5040 razy