Programista Baz Danych

praca it: etat dla CYCLAD / Katowice

Tagi: C# T-SQL NET

Opis stanowiska:
• Utrzymanie i rozwój aplikacji wspierających produkty naszego Klienta
• Prowadzenie projektów i rozdzielanie zadań w celu terminowego dostarczania rozwiązań
• Zapewnienie skutecznej komunikacji i współpracy z innymi, także zagranicznymi zespołami
• Mentoring i szkolenie mniej doświadczonych kolegów
• Tworzenia dokumentacji technicznej i projektowej

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Kilkuletnie doświadczenie w charakterze C# Software Developer
• Doświadczenie zawodowe związane z programowaniem SQL
• Znajomość Microsoft T-SQL
• Dobra znajomość Software Development Lifecycle (SDLC)
• Wiedza z zakresu C++ oraz VB.net będzie atutem
• Doświadczenie w koordynowaniu projektów
• Zdolności analityczne
• Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Oferujemy:
• Międzynarodowe i komfortowe środowisko pracy
• Przyjemna i dynamiczna atmosfera pracy
• Otwarty, kreatywny i innowacyjny zespół specjalistów
• Szerokie możliwość rozwoju zawodowego
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych wraz z prywatną opieką medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-21
Wyświetlona: 5285 razy