Programista Java (Warszaw, Łódź, Katowice, praca zdalna)

praca it: etat dla 3e Internet Software House / Cała Polska

Tagi: Programista Java

W 3e Internet Software House od kilkunastu lat zajmujemy się tworzeniem dedykowanych aplikacji internetowych i intranetowych, aplikacji desktopowych, mobilnych oraz innych szytych na miarę rozwiązań IT. Duży nacisk kładziemy na pracę zespołową oraz najnowsze trendy i sposoby wytwarzania oprogramowania (11/12 w teście Joela, metodyki zwinne, testy automatyczne, ciągła integracja, etc). Dlatego też oczekujemy, że kandydaci będą komunikatywni oraz nastawieni na rozwój osobisty.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista Java.

Wymagania:
dobra znajomość języka Java
znajomość baz danych, SQL
podstawowa znajomość Spring Framework
znajomość Maven oraz narzędzi do wersjonowania kodu
znajomość zagadnień tworzenia aplikacji webowych
znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji
wykształcenie z kierunków IT (informatyka, elektronika lub pokrewne), także absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów

Mile widziane (ale nie wymagane):
znajomość Oracle oraz PL/SQL
znajomość Spring MVC lub GWT

Zakres obowiązków:
projektowanie i tworzenie dedykowanego oprogramowania
wsparcie istniejących rozwiązań
diagnostyka błędów
analiza wykonalności prac typu RFC, budżetowanie, implementacja
opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika

Oferujemy:
rozwój zawodowy w ww. technologiach (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
pracę na pełen etat:
w biurze w Katowicach
w biurze w Warszawie b. blisko stacji metra
w biurze w Łodzi
zdalną z domu
udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (finanse, logistyka, ubezpieczenia)
pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych
metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
przyjacielską atmosferę w fajnym zespole
stałą pracę w stabilnej firmie
bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
pokrycie części kosztów zajęć sportowych
atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne
elastyczny czas pracy i brak nadgodzin

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-21
Wyświetlona: 5024 razy