Programista PHP

praca it: etat dla GTH Great Talent House / Łódź

Tagi: PHP MVC MySQL

Nasz Klient to jeden z największych portali eCommerce w polskim Internecie oraz największy serwis działający na rynku farmaceutycznym, oferujący możliwość zamówienia leków przez sieć.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
• praca w ramach zespołu developerów odpowiedzialnych za tworzenie nowych i rozbudowę istniejących mechanizmów transakcyjnych
• monitoring i optymalizacja wydajności tworzonych mechanizmów
• utrzymanie dokumentacji projektowej

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe, informatyczne
• Biegła znajomość PHP
• Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy zespołowej oraz udokumentowany udział w dużych projektach
• Duże obycie w środowiskach opartych o MVC
• Dobra znajomość Frameworków Zend 1 i 2
• Bardzo dobra znajomość MySQL na poziomie używania SQL
• Znajomość zagadnień NoSQL
• Doświadczenie w usługach WebServises: SOAP REST, XML, API
• Znajomość silników wyszukiwawczych (np. Xapian, Sphinx)
• Praktyka w optymalizacji wydajnościowej kodu (np. MemCache) oraz biegła znajomość zagadnień optymalizacyjnych relacyjnych baz danych
• Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i optymalizacją wydajności aplikacji webowych.
• Znajomość: CSS/JS/jQuery/AJAX/JSON/Smarty – języki programowania – Java Script/, stylizacji strony
• Rozumienie pracy zespołowej w ujednoliconym środowisku programistycznym

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-26
Wyświetlona: 5229 razy