Inżynier Wsparcia Sprzedaży Rozwiązań Sieciowych

praca it: etat dla ForManWay / Katowice

Tagi: routing switching wireless voice security

Klient ForManWay, dostawca rozwiązań IT.

Zadania:

- Pomoc zespołowi handlowemu w przygotowaniu koncepcji rozwiązań i ofert dla klientów
- Weryfikowanie ofert pod kątem poprawności z wymaganiami klientów
- Aktywne wsparcie klientów w zakresie poszukiwania optymalnych rozwiązań
- Dobór urządzeń na podstawie wymagań klientów
- Przeprowadzanie szkoleń dla działu handlowego

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu routingu, switchingu, wireless, voice oraz security
- Zdolność analitycznego myślenia
- Komunikatywność i operatywność
- Chęć dążenia do wiedzy i samorozwoju
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera wsparcia sprzedaży
- Certifikat CCNA (Cisco Certifcate Network Assocation)

Firma oferuje:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w pełnym wymiarze godzin, umowa o pracę
- Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności
- Kontakt z najnowszymi technologiami i urządzeniami wiodących producentów sprzętu informatycznego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-28
Wyświetlona: 5539 razy