Tester oprogramowania

praca it: etat dla CPL Jobs / Kraków

Tagi: test Linux QA

CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 EU krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPOMaster Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej i innowacyjnej firmy o zasięgu globalnym poszukujemy utalentowanych Testerów oprogramowania.

Zakres obowiązków:

- zapewnienie odpowiedniej jakości oprogramowania

- analiza wymagań

- tworzenie scenariuszy testowych

- automatyzacja testów

- przygotowywanie środowiska testowego

- analiza i raportowanie wyników.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja itp.)

- minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- doświadczenie w testowaniu

- dobra znajomość języka angielskiego

- podstawowa znajomość języków skryptowych (Perl, Python itp.)

- znajomość protokołów sieciowych oraz środowiska Unix/Linux

Oferujemy:

- konkurencyjne wynagrodzenie

- elastyczne godziny pracy

- opiekę zdrowotną, kartę multisport

- pakiet relokacyjny

- szkolenia wewnętrzne

- możliwość wyjazdów służbowych

- pracę w międzynarodowym środowisku w miłej I przyjaznej atmosferze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-31
Wyświetlona: 5428 razy