Web Application Developer

praca it: etat dla Red8 Digital / Warszawa

Tagi: PHP MySQL/PostgreSQL JavaScript HTML CSS

Red8 Digital to agencja interaktywna będąca częścią Red8 Group.

Do grona obsługiwanych przez nas klientów i marek należą m.in: Rexona, AXE, Wienerberger, FERRERO, Pizza Hut, KFC, OKI, DHL, EuroCash.

Pilnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Web Application Developer

Obowiązki

  • udział w pracach koncepcyjnych i projektowych
  • udział w realizacji aplikacji internetowych i serwisów internetowych
  • wdrożenia i bieżąca obsługa serwisów internetowych
  • wsparcie technologiczne dla pozostałych działów firmy
  • rozwój wewnętrznych projektów firmy

Wymagania

  • doświadczenie pozwalające na swobodną i efektywną pracę
  • PHP, MySQL i/lub PostgreSQL, HTML, CSS, JavaScript
  • samodzielność, własna inwencja, chęć rozwoju
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z mobile

Oferujemy

  • projekty, w których możesz i/lub musisz się wykazać
  • atrakcyjne wynagrodzenie – będziesz zadowolony / zadowolona
  • przyjazne środowisko pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-02
Wyświetlona: 5075 razy