SAP ABAP Developer

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: SAP ABAP Developer

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy z branży usług informatycznych, poszukujemy kandydata na stanowisko SAP ABAP Developer.

Opis stanowiska:
• Analiza specyfikacji wymagań
• Projektowanie i implementacja rozwiązań w technologiach SAP
• Prowadzenie konsultacji, warsztatów oraz szkoleń
• Wsparcie prac rozwojowych
• Zachowanie standardów świadczonych przez siebie usług

Wymagania:
• Minimum 3 letnie doświadczenie w programowaniu (programowanie dialogowe, interfejsy, ekrany, raporty, ulepszenia, migracja danych)
• Doświadczenie w programowaniu w modułach MM, PM, PS będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność organizacji pracy
• Mobilność
• Co najmniej komutatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności zawodowych
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy)
• Konkurencyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-02
Wyświetlona: 4838 razy