Junior .NET Developer

praca it: etat dla Experis IT (Manpower Group) / Łódź

Tagi: NET programista C# ASP NET

Obecnie dla jednego z naszych klientów, międzynarodowego banku, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zachęcamy do aplikowania również osoby posiadające doświadczenie zdobyte przy projektach akademickich, w kołach naukowych, stażach lub praktykach i chcących się rozwijać w kierunku .NET Developera.

Opis stanowiska:
- Rozwój i utrzymanie produktu internetowego
- Udział w międzynarodowym, globalnym projekcie internetowym
- Współpraca z lokalnym zespołem developerów

Wymagania:
- Absolwent lub student (w ostatnich latach studiów) kierunków: Informatyka, Matematyka, Statystyka
- Bardzo dobra znajomość MS Visual C#, MS NET 3.5, Visual Studio
- Wiedza w zakresie Web Development
- Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Umiejętność współpracy z zespołem projektowym

Mile widziana znajomość:
- MS Silverlight, jQuery, Ajax
- platformy SharePoint 2010 oraz SharePoint 2013

Oferta:
- Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze organizacji
- Ciekawa, pełna wyzwań praca w wymagającym środowisku
- Możliwość uczenia się i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji; udział w szkoleniach w Polsce i za granicą
- System bonusowy
- Opieka medyczna, możliwość nauki języków

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-02
Wyświetlona: 5249 razy