Java Developer

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: IT Java SQL XML

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
• Uczestniczenie w pracach zespołów projektowych realizujących dedykowane projekty
• Udział w projektowaniu, implementacji, testach i dokumentowaniu aplikacji
• Analiza i precyzowanie wymagań klienta w zakresie implementowanych rozwiązań

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe z zakresu technologii informatycznych
• Umiejętność programowania w języku Java, znajomość wzorców projektowych
• Doświadczenie w projektowaniu i implementacji aplikacji webowych
• Doświadczenie w pracy z bazami danych (SQL) oraz znajomość notacji XML
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie atutem
• Komunikatywność, odpowiedzialność, kreatywność, umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w wysoce atrakcyjnym obszarze technologicznym
• Konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny
• Bardzo dobre warunki pracy w wyjątkowej atmosferze i międzynarodowym otoczeniu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-02
Wyświetlona: 5299 razy