Senior Java WEB Developer/Lead WEB Developer

praca it: etat dla Experis IT (Manpower Group) / Warszawa

Tagi: java web agile hibernate oracle

Obecnie dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z sektora farmaceutycznego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
Poszukujemy kandydatów o różnym poziomie doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych na stanowiska starszego developera i lead-developera.
Od kandydata oczekujemy szybkiego, iteracyjnego prototypowania w ścisłej współpracy z architektami, w oparciu o metodologię Agile.

Wymagania:
• Co najmniej 4 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych w Javie
• Znajomość HTML/DHTML, CSS, JavaScript, AJAX, / JQuery / GUI
• Znajomość Java Frameworks (JSF, Struts, SpringMVC, etc.)
• Doświadczenie w pracy z Hibernate, Spring IoC, JdbcTemplate, JDBC, SQL
• Znajomość Java Application Servers (Tomcat, WebLogic or WebSphere)
• Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle lub MS SQL Server 2005)
• Doświadczenie w web services (REST)
• Znajomość JUnit oraz Selenium Webdriver 2.0 (w kontekście testów automatycznych)
• Znajomość metodologii Agile będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• możliwość rozwoju w ramach struktury firmy w nowo tworzonym zespole
• bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, możliwość otrzymania premii, fundusz kulturalny – bilety do kina, ect)
• pracę w międzynarodowym środowisku

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-02
Wyświetlona: 5049 razy