Developer Delphi

praca it: etat dla Experis IT (Manpower Group) / Sopot

Tagi: delphi mssql sql xml web

Obecnie dla jednego z naszych klientów, towarzystwa ubezpieczeniowego, poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Sopot

Obowiązki:
• rozwijanie aplikacji ubezpieczeniowych w ramach zespołu deweloperskiego
• udział w testach aplikacji
• wsparcie w zakresie usuwania błędów i obsługi użytkowników aplikacji

Wymagania:
• wykształcenie wyższe,
• doświadczenie w programowaniu w Delphi min 2 lata
• dobra znajomość relacyjnych baz danych MS SQL (lub innych) i języka SQL lub PL/SQL
• znajomość webserwisów
• znajomość technologii XML
• doświadczenie w sektorze ubezpieczeniowym
• umiejętność komunikacji z klientem biznesowym w zakresie ustalania wymagań i proponowania rozwiązań
• umiejętność analitycznego myślenia,
• umiejętność pracy w zespole,

Oferta:
• umowa na czas nieokreślony, forma zatrudnienia: do uzgodnienia
• możliwość zdobycia doświadczenia w rozwoju platformy ubezpieczeniowej
• pracowniczy fundusz emerytalny
• ubezpieczenie na życie
• ubezpieczenie medyczne
• zajęcia sportowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-02
Wyświetlona: 6045 razy