Junior Java Developer

praca it: etat dla SolDevelo Sp. z o.o. / Gdynia

Tagi: Programista Java

Junior Java Developer SolDevelo Sp. z o. o. to firma, która koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości oprogramowania oraz innowacyjnych rozwiązań. Specjalizujemy się w technologiach Java, JEE, Python oraz tworzymy oprogramowanie na platformy mobilne.

Wymagania:
Doświadczenie w programowaniu w języku Java (komercyjne, staż, ponadprogramowe projekty uczelniane)
Doświadczenie w korzystaniu z IDE i systemu kontroli wersji
Znajomość zasad działania i tworzenia aplikacji webowych
Znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych
Dyspozycyjność minimum 4/5 etatu
Wykształcenie wyższe z obszaru IT lub w trakcie studiów (4 rok lub wyżej)
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:
Znajomość narzędzi SVN, Eclipse, Ant
Znajomość technologii JSF/Richfaces, Hibernate, JBoss Seam
Znajomość języków XML, HTML, CSS, JS
Znajomość UML i zasad związanych z dokumentacją oprogramowania
Doświadczenie w programowaniu w C++, znajomość Microsoft Foundation Classes

Obowiązki:
Praca nad systemami automatyzacji i zarządzania produkcją, w szczególności tworzenie, rozwijanie i testowanie modułów tych systemów
Tworzenie i uzupełnianie dokumentacji powyższych
Optymalizacja środowiska developerskiego (wtyczki IDE, CI)

Oferujemy:
Szkolenia wdrażające do projektu
Pracę w międzynarodowym środowisku
Możliwość zagranicznych wyjazdów służbowych
Uczestnictwo w interesujących i rozwojowych projektach
Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
Miłą atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-04
Wyświetlona: 5602 razy