Programista Web (Kraków)

praca it: etat dla Neo9 / Kraków

Tagi: Angular AngularJS MongoDB Java Javascript HTML CSS startup programista web

Kilka słów o firmie

Neo9 jest dynamiczną francuską spółką specjalizującą się w tworzeniu innowacyjnych platform e-commerce. Budujemy wydajne i skalowalne systemy sprzedaży dla dużych międzynarodowych firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów, rozwiązania Neo9 odpowiadają najwyższym standardom naszych klientów.

Nasz zespół gromadzi ambitnych, żądnych wiedzy programistów oraz ekspertów w dziedzinie e-commerce.

Ich zaangażowanie i pasję przekuwamy w jakość produktów Neo9.

Po kilku latach szybkiej ekspansji we Francji, Neo9 szuka perspektyw rozwoju na polskim rynku. W tym celu poszukujemy obecnie
Programisty Web dla naszej krakowskiej filii.

Twoje zadania

Pod kierownictwem Dyrektora Technicznego będziesz czynnie uczestniczyć w pracach projektowych. Będziesz odpowiedzialny za kodowanie i testowanie tworzonego oprogramowania.

W tym celu

  • Samodzielnie ocenisz wymagania techniczne i funkcjonalne klienta,
  • Korzystając ze swojej wiedzy i umiejętności praktycznych zbudujesz wymagane interfejsy użytkownika oraz zasilające je usługi serwerowe.

Idealny kandydat

  • Posiada wykształcenie adekwatne do proponowanego stanowiska,
  • Biegle porusza się w środowisku Javascipt/HTML/CSS po stronie klienta,
  • Rozumie koncept Single Page Webapps i model MVC (na przykładzie AngularJS lub podobnego frameworku),
  • Posiada praktyczne umiejętności programowania aplikacji serwerowych przy pomocy Node.js lub Java oraz rozumie ideę API REST z wykorzystaniem struktur JSON,
  • Posiada umiejętności testowania modułowego i rozumie ideę TDD,
  • Rozumie etapy procesu wytwarzania i kontroli jakości oprogramowania,
  • Posiada praktyczne umiejętności w wykorzystaniu baz danych z rodziny NoSQL (MongoDB, Redis),
  • Potrafi pracować i rozwiązywać problemy w zespole,
  • Płynnie posługuje się językiem angielskim.

Mile widziane

  • Znajomość najpopularniejszych bibliotek i narzędzi związanych ze środowiskiem Java (Spring, JPA/Hibernate, Maven/Gradle, Eclipse), w szczególności biblioteki Activiti,
  • Znajomość systemu Linux i umiejętność samodzielnego zarządzania infrastrukturą,
  • Zaangażowanie w społeczność Open Source.

Oferujemy Ci

  • Pracę w dynamicznym, młodym zespole,
  • Uczestnictwo we wspólnej przygodzie w duchu ‘Startup spirit’,
  • Możliwość czerpania z bogatej wiedzy naszych ekspertów,
  • Możliwość podpisania umowy o pracę (po okresie próbnym),
  • Elastyczny czas pracy,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i poziomu zaangażowania.

Nie spełniasz wszystkich powyższych wymagań, ale potrafisz szybko się uczyć i jesteś zmotywowany do pracy? Skontaktuj się z nami – każdego kandydata oceniamy indywidualnie!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-06
Wyświetlona: 5784 razy