Product Manager - branża IT

praca it: etat dla Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff / Warszawa

Tagi: product manager it sprzedaż informatyka

Dla naszego Klienta Firmy będącej dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań informatycznych poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku:

Product Manager
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania na stanowisku pracy:
- Odpowiedzialność za sprzedaż i promocję powierzonych produktów
- Opracowywanie promocji i działań marketingowych
- Pozyskiwanie partnerów
- Ustalanie warunków dystrybucji z zagranicznymi producentami
- Prezentacje na konferencjach
- Prezentacje dla klientów biznesowych i instytucji rządowych
- Szkolenia z produktów i sposobów sprzedaży dla partnerów
- Ustalanie i realizowanie planów sprzedaży

Wymagania:
- dobra znajomość technologii i rynku IT (warunek konieczny)
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- gotowość do delegacji.

Oferujemy:
- umowę o pracę lub kontrakt
- niezbędne narzędzia pracy,
- wysokie wynagrodzenie (podstawa + prowizja).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-07
Wyświetlona: 5327 razy