Programista Ruby on Rails

praca it: etat dla Somtive sp. z o.o. / Dowolne

Tagi: Programista Ruby on Rails Back-End

O nas:
Jesteśmy firmą tworzącą oprogramowanie social media działające w chmurze. Poszukujemy osoby kochającej programować i lubiącej duże wyzwania do nawiązania stałej współpracy.

Zakres zadań:
• tworzenie innowacyjnego oprogramowania realizującego połączenia z zewnętrznymi API (głównie social media);
• implementacja mechanizmu bezpiecznego przechowywania bardzo dużej ilości danych;
• tworzenie aplikacji obsługującej generowanie danych w czasie rzeczywistym.

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość Ruby on Rails;
• swobodna praca z bazami danych MySQL i Redis;
• umiejętność stosowania wzorców projektowych;
• znajomość zagadnień projektowania obiektowego;
• znajomość narzędzi GitHub, .
• HTML5, CSS3, JavaScript / CoffeScript, SASS;
• Memcached;
• Nginx;
API: Facebook Open Graph, Twitter, Flickr, Google, LinkedIn;
• efektywna praca;

Oferujemy:
• możliwość pracy zdalnej;
• kontakt z osobami o ogromnym doświadczeniu w tworzeniu aplikacji internetowych;
• udział w unikatowym projekcie;
• możliwość rozwoju poprzez pracę nad globalnymi produktami;
• miłą atmosferę pracy;
• stabilną pracę i terminowe wypłaty;
• umowę o dzieło lub fakturę VAT.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-07
Wyświetlona: 8098 razy