Przedstawiciel Handlowy, również praktyki

praca it: etat dla ComAngle / Warszawa

Międzynarodowy producent oprogramowania dedykowanego ComAngle (comangle.pl), w związku z dynamicznym rozwojem ogłasza rekrutację na następujące stanowiska:

- Przedstawiciel Handlowy
- Business Developer
- Przedstawiciel ds. sprzedaży rozwiązań biznesowych i / lub multimedialnych

Świadczone usługi realizujemy w najwyższych standardach jakości dzięki wiedzy, doświadczeniu i rzetelności naszych pracowników.

Przedstawiciel Handlowy:
Oczekiwania:

  • znajomość zagadnień związanych z Internetem i marketingiem
  • znajomość branży informatycznej i systemów ERP lub chęć nauki
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i pracy z klientem
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność i dynamizm w działaniu
  • doświadczenia na powyższym lub podobnym stanowisku
    Zadania:
  • pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż naszych usług i produktów
  • utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami
  • prezentacja usług i produktów oraz negocjacje handlowe
    Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • bardzo wysoki i motywacyjny system wynagrodzeń: od 20 do 50% zarobku firmy od sprzedaży produktu / usługi!
  • miłą i luźną atmosferę
  • materiały i narzędzia do pracy
  • dużą samodzielność w działaniu, pracę zdalną bez potrzeby siedzenia w biurze w określonych godzinach
  • dla najlepszych premie oraz liczne dodatki
  • możliwość pracy w nielimitowanym wymiarze
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji, firmowe wyjazdy motywacyjno-integracyjne

Forma współpracy / rozliczenie: Faktura VAT / umowa o dzieło / umowa o pracę / umowa zlecenie.
Region: zdalnie (cały kraj) lub praca w biurze
Warunki do uzgodnienia

Przyjmujemy także studentów na praktyki, również w zakresie działalności informatycznej.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, wraz z dołączoną informacją dot. ochrony danych osobowych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)” na adres: [email protected]
UWAGA! W temacie maila proszę wpisać pozycję, na którą się aplikuje wraz z informacją czy do pracy w biurze czy zdalnej oraz oczekiwaniami finansowymi. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-06-22
Wyświetlona: 5609 razy