Linux Administrator

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: Linux administrator

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego klienta, doświadczonego partnera w zakresie marketingu w wyszukiwarkach, optymalizacji wyników naturalnych, optymalizacji stron docelowych a także reklamy banerowej poszukujemy Linux Administratora, który dołączy do zespołu w Krakowie.

Opis stanowiska:
• Kontrola działania aplikacji tworzonych przez firmę
• Udzielanie pomocy użytkownikom tych aplikacji
• Reagowanie na błędy i zgłaszane problemy
• Tworzenie narzędzi ułatwiających wykonywanie zadań
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy w środowisku Linux
• Znajomość relacyjnych baz danych
• Doświadczenie w pracy z przynajmniej jednym językiem skryptowym (Perl/Python/PHP/Ruby)
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Bardzo dobre warunki finansowe
• Bardzo dobre warunki socjalne
• Pracę nad dużymi projektami na zagraniczne rynki
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Swobodną atmosferę pracy w młodym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-09
Wyświetlona: 5608 razy