Programista PHP

praca it: etat dla Cyclad / Chorzów

Tagi: PHP 5 MYSQL CSS HTML Javascript

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska:
• Tworzenie i rozwój aplikacji internetowych
• Wdrażanie i rozbudowa rozwiązań opartych o Zend Framework/Symfony
• Opracowywanie dokumentacji technicznej
• Praca w zespole projektowym

Wymagania:
• Umiejętność programowania w PHP 5
• Znajomość baz danych MYSQL lub PostgreSQL
• Znajomość CSS, HTML, Javascript
• Doświadczenie w realizacji projektów z frameworkiem Symfony lub Zend

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bogaty pakiet socjalny
• Sympatyczną atmosferę
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole
• Realizację interesujących projektów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-09
Wyświetlona: 7094 razy