Konsultant Wdrożeniowy Modułu Finanse i Księgowość

praca it: etat dla Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff / Poznań

Tagi: konsultant wdrożeniowe finanse księgowość

Dla naszego Klienta, Firmy działającej w branży informatycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wielkopolska, obszar działania: cała Polska
Zakres obowiązków:
- Analiza potrzeb klienta
- Projektowanie rozwiązań dla potrzeb zgłaszanych przez klienta
- Panowanie i realizacja wdrożenia modułu u klienta
- Szkolenie klienta w obsłudze programu
- Projektowanie i realizacja raportów i sprawozdań indywidualnych
- Raportowanie postępu prac

Wymagania:
- znajomość aktualnych przepisów rachunkowości finansowej i zarządczej, rozliczania produkcji w tym: produkcja w toku,
- umiejętność tworzenia skonsolidowanych raportów grup kapitałowych tzw. rozliczanie wielofirmowości
- znajomość systemów finansowo- księgowych

Mile widziane:
- znajomość systemu Impuls
- znajomość SQL.

Oferujemy:
- możliwość zatrudnienia od zaraz
- umowę o pracę lub kontrakt
- kartę benefit
- atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-11
Wyświetlona: 5993 razy