Administrator Baz Danych Oracle

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: oracle bazy danych databse RMAN Data Guard

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim, świadczącej profesjonalne usługi w zakresie IT poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Administratora Baz Danych Oracle.

Opis stanowiska:
• Kontrola środowisk produkcyjnych i testowych z serwerów Oracle Database na systemach Linux, UNIX oraz Windows dla Klientów
• Instalacja, konfiguracja oraz migracja baz danych Oracle
• Tworzenie kopii zapasowych oraz przywracanie danych
• Wykonywanie prac wdrożeniowych związanych z architekturą, instalacją oraz konfiguracją systemów Oracle

Wymagania:
• Praktyczne doświadczenie w administracji serwerami baz danych Oracle 10g/11g
• Doświadczenie w pracy z narzędziem RMAN
• Znajomość systemów operacyjnych Linux, UNIX lub Windows
• Znajomość produktów serii Oracle Engineered Systems będzie dodatkowym atutem
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i angielskiego

Oferujemy:
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
• Pakiet świadczeń socjalnych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-11
Wyświetlona: 5877 razy