Poszukiwany Team Leader PHP

praca it: etat dla Grupa OXM / Kraków

Tagi: Team Leader PHP HTML JavaScript MySQL

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego Team Leadera.

Zadania:
- rozwój nowych projektów i nadzór nad architekturą systemu
- koordynowanie prac zespołu programistów
- kontrola jakości kodów i przeprowadzanie testów
- tworzenie sklepów i stron internetowych
- tworzenie systemów B2B, B2C, C2C
- opieka techniczna nad stronami i sklepami internetowymi

Wymagania:
- znajomość PHP, (X)HTML, CSS, JavaScript + jQuery
- znajomość zasad programowania obiektowego w PHP5
- znajomość biblioteki SMARTY
- znajomość bazy danych MySQL, relacji i języka SQL
- znajomość innych języków programowania typu Ruby lub Python będzie dodatkowym atutem
- doświadczenie w pracy jako Team Leader

Mile widziane:
- doświadczenie w realizacji różnorodnych projektów
- konfiguracja serwera Apache + nginx
- znajomość Magento
- znajomość poleceń systemu Linux
- zdolność analitycznego i kreatywnego myślenia
- samodzielność i poczucie humoru

Wybranej osobie zaoferujemy:
- pracę w przyjaznym i zgranym zespole
- interesujące, pełne wyzwań zadania w prowadzeniu różnych, ciekawych projektów
- miłą i przyjazną atmosferę
- motywacyjne wynagrodzenie
- możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia, studia)
- dowolną formę zatrudnienia

Praca w siedzibie naszej firmy w Wieliczce k/Krakowa.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-13
Wyświetlona: 5492 razy