Web Developer

praca it: etat dla edge recruitment / Kraków

Tagi: HTML (5) JavaScript CSS (3)

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, działającej na rynku rozwiązań informatycznych, realizującej projekty wymagające zaawansowanych technologii, poszukujemy osobę na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków

Główne zadania:

-tworzenie aplikacji internetowych i serwisów webowych w technologii PHP/MySQL w oparciu o platformę Symfony i/lub inne frameworki PHP.

Oczekujemy:

-min. 2-letniego doświadczenia w realizacji projektów informatycznych
-bardzo dobrej znajomości języka PHP 5
-znajomości zasad programowania obiektowego, wzorców projektowych
-znajomości przynajmniej jednego z frameworków wytwarzania aplikacji webowych
-znajomości HTML, w tym również HTML5, JavaScript, CSS (również CSS3)
-znajomości MySQL
-komunikatywnej znajomości j. angielskiego (przynajmniej w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji)

Praktyczna znajomość niektórych z poniższych technologii będzie dużym atutem:

-Symfony
-jQuery
-Zend Framework
-umiejętność pisania własnych skryptów JavaScript

Oferujemy:

-pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
-możliwość rozwoju zawodowego,
-pracę w przyjaznej atmosferze przy ciekawych projektach,
-stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjny pakiet socjalny.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-15
Wyświetlona: 5320 razy