Senior JavaScript Developer (Trójmiasto lub zdalnie)

praca it: etat dla Nextgen / Cała Polska

Tagi: JavaScript gdynia gdańsk sopot trójmiasto

Nextgen to grupa pasjonatów nowoczesnych technologii internetowych, tworząca własne projekty open source w JavaScript.

Wymagania
Szukamy specjalistów JavaScript (ninja rockstar level!).
Osób, które chętnie poznają tajemnice wyciskania siódmych potów z przeglądarki internetowej, grzebania w chrome://flags, przebijania się przez wątki grup dyskusyjnych Chromium, Blink i Firefoksa w celu śledzenia statusu implementacji nowych smakowitych funkcjonalności.

Zakres obowiązków
Do Twoich obowiązków będzie należeć rozwijanie naszego projektu Handsontable oraz komunikacja z klientami i społecznością na GitHubie. W ramach pracy będziesz musiał uczyć nowych API JavaScriptowych, takich jak Web Components i Polymer.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę zdalną lub w biurze w Gdyni w wyznaczonych przez Ciebie godzinach – przy projektach, który rozwijają i uczą
  • Wyposażymy Cię i zasponsorujemy wyjazdy na konferencje

Więcej informacji w Gistowej wersji tego ogłoszenia: https://gist.github.com/warpech/9458176

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-13
Wyświetlona: 5969 razy