Programista PHP (Poznań)

praca it: etat dla New-Invest / Poznań

Tagi: Programista PHP Poznań javascript

Poznańska firma wspierająca rozwój szkolnictwa wyższego w Polsce, poszukuje do swojego zespołu Programisty PHP

Opis stanowiska:

· samodzielne tworzenie oprogramowania (zgodnego z projektem funkcjonalnym i technicznym),
· projektowanie i rozwijanie systemów WWW,
· samodzielne tworzenie dokumentacji technicznej,
· aktualizacja i dostosowanie oprogramowania do nowych standardów technologicznych obowiązujących w firmie

Wymagania:

· umiejętność programowania w języku PHP,
· dobra znajomość JavaScript,
· znajomość zagadnień związanych z bazami danych,
· znajomość języka angielskiego na poziomie samodzielnego korzystania z dokumentacji technicznej

Oferujemy:

· atrakcyjne warunki pracy,
· współpracę w oparciu o umowę o pracę,
· wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i poziomu samodzielności,
· możliwość rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia

Zapraszam do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-16
Wyświetlona: 5002 razy