Administrator Baz Danych

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: database administrator

Opis stanowiska:
• Instalowanie oraz uaktualnianie narzędzi i aplikacji Oracle
• Monitorowanie, administracja i utrzymanie baz danych
• Tworzenie podstawowych struktur przechowywania baz danych
• Rejestrowanie użytkowników oraz utrzymanie bezpieczeństwa systemu
• Kontrola systemu odzyskiwania danych
• Udzielanie wsparcia technicznego

Wymagania:
• Minimum 2 letnie doświadczenie przy wsparciu technicznym Oracle lub MS SQL
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Doświadczenie w instalowaniu, obsłudze oraz konfiguracji systemów Linux oraz Windows
• Umiejętność pracy w środowisku technicznym baz danych oraz języków programowania
• Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji
• Umiejętność pracy w zespole
• Wielozadaniowość
• Zdolności interpersonalne

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w prestiżowej, międzynarodowej firmie
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności zawodowych
• Konkurencyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-17
Wyświetlona: 6001 razy