Programista Aplikacji Oracle

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: PL/SQL Oracle C# ODP NET J2EE

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
• Kompleksowe wsparcie oraz dostosowywanie aplikacji Oracle
• Programowanie oraz modyfikowanie baz danych Oracle PL/SQL
• Programowanie powłoki Linux
• Rozwój aplikacji Oracle Applications Express
• Rozwiązywanie problemów oraz identyfikowanie ich przyczyn
• Testowanie (testy jednostkowe, regresyjne, systemowe oraz integracyjne)

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość baz danych PL/SQL oraz SQL
• Doświadczenie w programowaniu w technologiach Java, JDBC, and J2EE
• Znajomość C#, ODP.NET, ASP.NET, Microsoft Windows Operating System oraz Visual Studio
• Doświadczenie w zarządzaniu konfiguracją
• Znajomość technologii Oracle Applications
• Doświadczenie w audycie oraz obszarze compliance
• Znajomość podstawowych pojęć z zakresu rachunkowości
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Mile widziana znajomość UML oraz innych języków i narzędzi modelowania

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Elastyczne formy współpracy
• Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)
• Pracę z najnowszymi technologiami w dynamicznym i zróżnicowanym środowisku
• Zdobycie doświadczenia przy realizacji projektów na rynek amerykański

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-17
Wyświetlona: 5601 razy