Starszy Programista Aplikacji

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: C# ASP NET Web Services C++ SQL

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
• Stosowanie metod kodowania dla określonego języka programowania
• Monitorowanie pracy programów oraz podejmowanie akcji w celu zapobiegania problemom
• Projektowanie, rozwój, implementacja oraz wsparcie aplikacji oprogramowania
• Tworzenie oraz aktualizowanie dokumentacji technicznej
• Zapewnienie integralności systemu

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość systemu przetwarzania danych
• Doświadczenie w pracy z technologiami C#, ASP.NET, Web Services, C++
• Znajomość baz danych SQL oraz środowiska Visual Studio/ TFS
• Znajomość środowiska TDD oraz wzorców projektowych
• Praktyczne doświadczenie w Web Design, HTML, XML, Java Script, Source Code Management oraz Style Sheets
• Świetna organizacja pracy oraz wysoko rozwinięte zdolności analityczne
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Elastyczne formy współpracy
• Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)
• Pracę z najnowszymi technologiami w dynamicznym i zróżnicowanym środowisku
• Zdobycie doświadczenia przy realizacji projektów na rynek amerykański

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-17
Wyświetlona: 5284 razy