Programista PHP (Warszawa, ul. Wiejska 19)

praca it: etat dla EDIPRESSE / Warszawa

Tagi: Programista PHP Java Html Backend Developer developer PHP 5

Edipresse Polska to międzynarodowy wydawca intensywnie rozwijający portfolio serwisów internetowych o tematyce lifestyle w którego skład wchodzą największe serwisy pod względem oglądalności m.in. polki.pl, wizaz.pl, afterparty.pl, babyonline.pl, gotujmy.pl
Wydaje magazyny m.in. VIVA!, Party. Życie Gwiazd!, URODA, Przyjaciółka
Stanowimy młody, dynamiczny zespół.
Działamy z zaangażowaniem, czerpiąc satysfakcję z naszej pracy

Obowiązki:

  • Rozwój i optymalizacja serwisów wchodzących w skład grupy Edipresse
  • Współpraca przy planowaniu i tworzeniu nowych projektów
  • Projektowanie i implementacja aplikacji web

Wymagania:

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość PHP 5
  • Znajomość metod programowania obiektowego(w tym wzorców projektowych)
  • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL)
  • Znajomość HTML5, CSS i JS (mile widziane jQuery)
  • Umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (SVN, Git)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość przynajmniej jednego z frameworków PHP (Zend, Symfony, Doctrine)
  • Doświadczenie w pracy przy optymalizacji dużych serwisów internetowych
  • Znajomość Java
  • Znajomość zagadnień SEO
  • Doświadczenie w integracji systemów przez API (Facebook, Google, systemy płatności internetowych)

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego przy portalach będących liderami w tematyce lifestyle (np. polki.pl – największy serwis kobiecy w Polsce pod względem oglądalności wg Megapanel PBI/Gemius 02.2014)
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Dobrą atmosferę, pracę w młodym zespole, w znanej firmie mediowej
  • Dużą samodzielność działania
  • Pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-18
Wyświetlona: 5583 razy