JavaScript Developer

praca it: etat dla SoInteractive S.A. / Kraków

Tagi: javascript Node JS jQuery AngularJS

Rozwijamy prężnie nasz dział programistyczny! Gwarantujemy udział w innowacyjnych projektach i zapewniamy, że nie będziesz się nudzić! Aplikuj do nas jeśli JavaScript nie ma dla Ciebie tajemnic!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
tworzenie aplikacji internetowych w oparciu o JavaScript
programowanie niezbędnych funkcjonalności serwisów i adaptacja gotowych rozwiązań na potrzeby projektu
aktualizacja i modernizacja serwisów internetowych
wsparcie techniczne dla klientów w ramach wykonanych serwisów

WYMAGANIA:
bardzo dobra znajomość JavaScript: jQuery i/lub AngularJS
znajomość XHTML / HTML5, CSS 2.1 / 3
znajomość XML oraz Web Services
znajomość j. angielskiego
umiejętność korzystania z systemów zarządzania wersjami (SVN, Git)
rok doświadczenia na podobnym stanowisku

MILE WIDZIANE:
znajomość Node.JS
znajomość innych frameworków JavaScript
doświadczenie w pracy w zespole
OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydata
pełną wyzwań pracę, która pomoże Ci zdobyć doświadczenie
pracę w oparciu o umowę o pracę
solidny pakiet medyczny po okresie próbnym
dostęp do kompleksu rekreacyjnego
świeże owoce w każdy piątek

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-22
Wyświetlona: 5115 razy