Software Tester

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: Automatyzacja testów VB Ruby Python

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy konsultingowej realizującej projekty dla klientów z branży finansowej, poszukujemy Software Testera.

Opis stanowiska:
• Wykonywanie manualnych testów oprogramowania
• Automatyzacja testów
• Tworzenie przypadków testowych
• Usprawnianie procesów testowych
• Tworzenie raportów postępu w testowaniu

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Znajomość zagadnień automatyzacji testów
• Umiejętność programowania (VB, Ruby, Python)
• Praktyczna znajomość metodologii Agile/SCRUM
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
• Współpracę z zespołem profesjonalistów w przyjaznej atmosferze
• Pracę w SCRUM-ie
• Stabilne zatrudnienie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-23
Wyświetlona: 5460 razy