SharePoint Developer

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: MS SharePoint C# NET HTML CSS

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
• Planowanie i wdrażanie projektów biznesowych związanych z technologią MS SharePoint (związanych np. z przepływem dokumentów i danych)
• Tworzenie i wspieranie rozwiązań MS SharePoint współpracujących z serwisami internetowymi
• Zarządzanie uprawnieniami użytkowników
• Doradztwo w kwestiach technicznych związanych z SharePoint
• Odpowiedzialność za utrzymanie wysokich standardów kontroli treści i funkcjonalności rozwiązań zgodnie z obowiązującymi wytycznymi

Wymagania:
• Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w realizacji projektów w technologii MS SharePoint (zarządzanie wymaganiami, planowanie i realizacja projektów)
• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne lub powiązane z biznesem)
• Dobra znajomość C#, .NET oraz ASP.NET
• Doświadczenie w pracy z MS SharePoint 2010/2013
• Praktyczna znajomość HTML, CSS, JavaScript oraz umiejętność korzystania z edytorów HTML
• Swobodna komunikacja w języku angielskim (w mowie i piśmie)
• Mile widziane umiejętności administrowania Windows/Sharepoint

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-23
Wyświetlona: 5429 razy