Frontend Developer - Gdańsk

praca it: etat dla Grupa Etendard Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: frontend javascript css xhtml html5

Grupa Etendard Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, oddział w Gdańsku poszukuje osoby na stanowisko frontend developera.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia
  • bardzo dobrej znajomości HTML, CSS3, JavaScript (jQuery/UI)
  • umiejętności pracy w programach graficznych (Photoshop)
  • umiejętności pisania kodu pod różne przeglądarki i platformy
  • znajomość zasad RWD
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Obowiązki:

  • programowanie warstw front-end aplikacji internetowych z zastosowaniem HTML, CSS i JavaScript
  • optymalizację stosowanych rozwiązań
  • Omawianie i przedstawianie wyników pracy zespołom deweloperów
  • Współpraca z deweloperami
  • Zapewnienie wysokiej jakości projektów

Oferujemy:

  • umowę o pracę, zlecenie, o dzieło lub kontrakt
  • wysokość wynagrodzenia zależna jest od umiejętności i doświadczenia
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • elastyczne godziny pracy
  • udział w ciekawych projektach serwisów i aplikacji internetowych
    - możliwość rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-23
Wyświetlona: 6359 razy