Tester Aplikacji!! Gdańsk!!

praca it: etat dla Jobhouse Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: IT informatyka

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

TESTER APLIKACJI

Wymagania:

• 2 lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu skryptów testowych dla testów automatycznych lub w programowaniu w języku Java
• Doświadczenie w pracy z narzędziami do testów automatycznych (Selenium RC, IDE lub podobne)
• Praktyka w używaniu systemów wersjonowania kodu (np. Subversion)
• Umiejętność komunikacji zarówno w obszarze technicznym jak i biznesowym
• Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania błędów
• Umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania skomplikowanych problemów technicznych
• Chęć do zdobywania i dzielenia się wiedzą
• Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynieria oprogramowania) lub pokrewne
• Doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych oraz dokumentowaniu wyników testów
• Znajomość środowiska Eclipse IDE
• Doświadczenie w programowaniu i utrzymaniu frameworków testowych
• Doświadczenie w pracy z frameworkami do testów automatycznych (idealnie TestNG lub JUnit)
• Doświadczenie w przeprowadzeniu testów funkcjonalnych dla aplikacji webowych
• Certyfikat w zakresie testów oprogramowania (ISEB lub ISTQB)
• Umiejętność pracy w zespole działającym w metodyce Agile

Obowiązki:

• przygotowywanie specyfikacji testów,
• przygotowywanie scenariuszy testowych,
• dokumentowanie wyników testów.

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowej firmie
• Pracę od zaraz na co najmniej rok, możliwość przedłużenia pracy przy projekcie
• Pracę w Gdańsku
• Możliwość rozwoju
• Możliwość zdobywania cennego doświadczenia w branży IT

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-23
Wyświetlona: 6084 razy