Scrum Master

praca it: etat dla Jobhouse Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: scrum master agile blog metodyki

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

SCRUM MASTER

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na stanowisku Scrum Master (wymagany Certyfikat Scrum Master) Doświadczenie we wprowadzaniu usprawnień w środowisku Agile (Continuous Improvement) Znajomość trendów i kierunków rozwoju najnowszych technologii informatycznych Doświadczenie w pracy z JIRA
• Doświadczenie w przekazywaniu wiedzy pracownikom
• Doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów informatycznych w zespołach rozproszonych
• Praktyczna znajomość procesów tworzenia oprogramowania i testowania
• Proaktywność i umiejętność zarządzania swoimi zadaniami i czasem
• Zorientowanie na jakość wytwarzanego oprogramowania
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne
• Mile widziane prowadzenie bloga lub aktywność na forach internetowych dotyczących metodyk zwinnych

Obowiązki:

• Odpowiedzialność za przestrzeganie i sprawny przebieg procesów metodyki
• Nadzorowanie postępów zespołu i ich raportowanie
• Usprawnianie pracy zespołu
• Doskonalenie procesu tworzenia oprogramowania i rozwoju zespołu przy pomocy wiedzy na temat metodyki Agile

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowej firmie
• Pracę od zaraz na co najmniej rok, możliwość przedłużenia pracy przy projekcie
• Pracę w Gdańsku
• Możliwość rozwoju
• Możliwość zdobywania cennego doświadczenia w branży IT

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz kilka słów, dlaczego jest Pan/i odpowiednim kandydatem na to stanowisko na adres: [email protected] z podaniem nr ref. SCR/MAS/GDA

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-23
Wyświetlona: 6147 razy