IT Assistant

praca it: etat dla eg+ worldwide / Warszawa

Tagi: IT Assistant

eg+ worldwide

Jesteśmy częścią Omnicom Group, jednej z największych grup reklamowych na świecie. Oddział w Polsce to jedno z czterech centrów produkcyjno-wdrożeniowych w międzynarodowych strukturach grupy. Skupiając się na rozwiązaniach technologicznych, wspieramy międzynarodowych klientów w zakresie zintegrowanej komunikacji online i offline. Dołącz do firmy, dla której technologia jest kluczem do realizowania globalnych strategii marketingowych.

Warszawa

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku, będzie odpowiedzialna za instalację, konfigurację i utrzymanie sprzętu komputerowego, instalację, serwis i kontrolę oprogramowania komputerowego oraz doradztwo i wsparcie techniczne dla użytkowników.

Oczekiwania:

• Dobra znajomość systemów operacyjnych WINDOWS
• Dobra znajomość systemów operacyjnych Mac OSX,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
• Umiejętność obsługi i konserwacji sprzętu komputerowego, drukarek, kserokopiarek, projektorów multimedialnych, urządzeń mobilnych (np. Iphone)
• Wykształcenie informatyczne mile widziane,
• Znajomość języka angielskiego,
• Bardzo dobra komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie, chęć do samodzielnego rozwoju,
• Sumienność, dyspozycyjność i dokładność.

Oferujemy:

• Pracę w młodym, energicznym i zgranym zespole,
• Możliwość rozwoju oraz profesjonalne zaplecze niezbędne do wykonywania pracy,
• Atrakcyjny pakiet benefitów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-29
Wyświetlona: 6038 razy