Programista Ruby on Rails - płatny staż - Kraków (RoR Developer)

praca it: etat dla Polcode SA / Kraków

Tagi: Staż Programista RoR Ruby Rails

W Polcode SA tworzymy aplikacje webowe dla klientów z USA, Kanady i Europy Zachodniej.
Nasz zespół obecnie liczy ok. 120 osób, w tym 70 programistów PHP i 20 programistów RoR. Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy poszukujemy programistów zarówno z bogatym doświadczeniem zawodowym, jak i tych, którzy pod okiem masterów PHP lub RoR chcieliby rozwijać swoje umiejętności.
W ubiegłym roku do naszego zespołu dołączyło aż 30 programistów. W tym roku chcemy powtórzyć ten sukces.
Ofertę stażu kierujemy do studentów, którzy chcą uczestniczyć w ciekawych, różnorodnych projektach oraz rozwijać swoje umiejętności w gronie utalentowanych programistów PHP i RoR w jednym z naszych pięciu biur.

-Niedawno rozpoczęła się Twoja przygoda z programowaniem w Ruby on Rails?
-Studiujesz kierunek związany z IT?
-Chcesz powiązać swoją przyszłość z pracą na stanowisku programisty?
-Możesz pochwalić się nawet niewielkimi projektami RoR/SQL, HTML/CSS?
-Swobodnie rozmawiasz po angielsku?

Staż jest płatny i trwa 2 miesiące (14 lipca – 12 września). Składa się z części szkoleniowej oraz pracy nad zleconymi projektami.

Zadania:
-Poszerzenie znajomości zagadnień programowania webowego dzięki szkoleniom prowadzonym przez Starszych Programistów
-Samodzielna praca nad zleconymi projektami RoR z wykorzystaniem nowo nabytych umiejętności

Oferowane warunki:
-Możliwość odbycia stażu jako Młodszy Programista RoR w Krakowie
-Szkolenia wewnętrzne dla stażystów
-Opieka i wsparcie Starszego Programisty
-Możliwość sprawdzenia, na czym naprawdę polega praca Programisty
-Wynagrodzenie ok 1200 – 1500 zł netto w oparciu o umowę o staż
-Pracę od poniedziałku do piątku, 7 godzin dziennie
-Kontakt z licznym gronem utalentowanych programistów w przyjaznej atmosferze
-Dla najlepszych Stażystów – oferta stałej pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-05
Wyświetlona: 5701 razy