Programista Java EE

praca it: etat dla ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe S.A. / Sopot

Tagi: Java Java EE PL/SQL JSF SOA IDE Eclipse

Realizowane zadania:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie aktywnie uczestniczyła w pracach zespołu wytwarzającego aplikacje w technologii Java EE.

Nasze oczekiwania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w projektach Java EE,
  • dobra znajomość Java EE,
  • praktyczna znajomość bazy danych Oracle wraz z PL/SQL
  • praktyczna znajomość IDE Eclipse,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • chęć rozwijania swoich umiejętności zawodowych.

Mile widziane:

  • znajomość tematyki SOA,
  • znajomość biblioteki MyBatis,
  • znajomość Git,
  • znajomość standardów HTML/CSS,
  • znajomość UMLa pozwalająca na rozumienie dokumentacji projektowej,
  • znajomość wzorców projektowych,
  • znajomość tematyki związanej z prowadzeniem działalności ubezpieczeniowej.

Zapewniamy:

  • pracę w dynamicznym zespole ekspertów w swojej branży,
  • dostęp do nowoczesnych technologii,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • indywidualną opiekę medyczną.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-05
Wyświetlona: 6568 razy