White Men Can't Jump! - ASP.NET Programista

praca it: etat dla LOGITA Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: ninja asp net C# Bootstrap html5

Miejsce pracy: Wrocław 54-427, Duńska 9, WPT bud. DELTA

Opis stanowiska:
Tworzeniu i rozwoju istniejących aplikacji w następujących technologiach:
ASP.NET
ASP.NET MVC 3/4

Wymagania:
• Dobra znajomość języka C#, platformy .NET Framework,
• Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych,
• Mile widziana znajomość:
-JavaScript, CSS3, jQuery, Bootstrap, Ajax

W projektach używamy:
• HTML5, JavaScript, CSS3, jQuery, Bootstrap, C#, Ajax .NET Framework, ASP.NET MVC, SQL Server, Visual Studio

Oferujemy:
• twórczą pracę dla polskich oraz zagranicznych klientów,
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
• elastyczność pracy i działania,
• komfortowe warunki pracy i sprzęt,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-07
Wyświetlona: 4845 razy