Specjalista ds. Automatyzacji Testów Oprogramowania

praca it: etat dla PGS Software S.A. / Rzeszów

Tagi: test QA

PGS Software to polska spółka informatyczna notowana na rynku NewConnect. Posiadamy biura we Wrocławiu, Rzeszowie, Warszawie i Gdańsku. Naszymi klientami są firmy z Europy Zachodniej, USA oraz Polski. PGS Software zatrudnia ponad 240 osób pracujących w różnych projektach informatycznych dla różnych branż. Firma ma status złotego partnera Microsoft.

Obecnie poszukujemy do naszego zespoły specjalisty na stanowisko:

Tester/Specjalista ds. automatyzacji testów oprogramowania

miejsce pracy: Rzeszów
nr ref.: SC-RZE-TESTA-2014/05

Zakres obowiązków:
• projektowanie i planowanie scenariuszy testowych dla potrzeb automatyzacji
• realizacja i nadzór nad testami automatycznymi
• raportowanie wyników testów
• ścisła współpraca z zespołem projektowym

Wymagania:
• Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w testowaniu oprogramowania
• minimum roczne doświadczenie w programowaniu w języku obiektowym (Java, C# etc.)
• znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JS, XPATH)
• znajomość co najmniej dwóch systemów operacyjnych
• wiedza z zakresu procesów wytwarzania oprogramowania
• komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach z użyciem najnowszych technologii
• Praca w samodzielnym, nowocześnie zarządzanym zespole w oparciu o metodykę SCRUM
• Aktywne wykorzystywanie znajomości języka angielskiego w kontaktach z klientami z całego świata
• Posługiwanie się najnowszymi technologiami i narzędziami jak Cucumber, TeamCity, TestComplete, GRADLE, Heroku, Geb, Spock i wiele innych
• Praca z różnorodnymi bazami danych Oracle MySQL, MongoDB, SOLR
• stosowanie i testowanie nowoczesnych technologii takich jak: HTML 5, CSS 3, Javascript, jQuery, Backbone, Hibernate, Groovy, Scala, Selenium 2.0
• Bogaty pakiet socjalny, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, kursy języków obcych
• Pyszne kanapki, Cola, Fanta, Sprite, soki i ciepłe napoje bez ograniczeń
• Spontanicznie organizowane zajęcia integracyjne – chodzimy na gokarty, rower, kajaki, imprezy
• Rozwój na ścieżce liderskiej lub eksperckiej w przyjaznym i swobodnym otoczeniu
• stabilne, pewne warunki zatrudnienia
• pakiet relokacyjny (wsparcie finansowe + mieszkanie służbowe na początek)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-08
Wyświetlona: 5252 razy